اگر زمان داروين Match 3 Turbo ساخته شده بود ....

 

√  درود!
√  یه نگاه به این تصویر بندازین:

کاریکاتور داروین که از کتاب سانسور شد!

√  من نمیدونم کجای این تصویر با عرف و شرع منافات داره که وزارت ارشاد دستور به سانسورش داده! واقعا که کفر آدمو در میارن! شما چی میگین من نمیدونم!

√  اینم دستمزد ما برای چاپ  آشنایی با ژنها و DNA که تازه امروز به دستم رسید و از نمایشگاه کتاب جا موند! ولی با این سانسور وزارت خونه خستگیش به تنم موند! از اون احمقانه تر اینه که در مورد شکل جایگزین با من تماس نگرفتن و مزخرف ترین عکس ممکن رو به جاش گذاشتن!

/ 10 نظر / 16 بازدید
آذرخش

آخيش !!! کاملآ باهاتون همدردی ميکنم!! و اينکه ميگيد خستگيش به تن آدم ميمونه ! واقعآ آدم ميمونه با سيستمهای اداری چجوری برخورد کنه!

hakim

راستشو بخواين دقيقا اوضاع همينطوره که نوشتم. از اون بدتر معطلی ۱۰-۱۲ ساعته تو اورژانس هاست!

اروس

راستی در مورد جريان قورباغه پرسيده بوديد. کتابی معروفی از اسپنسر جانسون به اسم قورباغه را قورت بده! يادداشت پشت جلدش رو براتون مي نويسم: قديمی ها گفته اند: اگر اولين کاری که بايد هر روز صبح انجام بدهی اين باشد که قورباغه زنده ای را قورت بدهی در بقيه روز يالت راحت است که سخت ترين کار خود را انجام داده ای...

اروس

ادامه...قورباغه شما در واقع بزرگ ترين و مهم ترين کاری است که بايد انجام بدهيد. همان کاری که اگر الان فکری برايش نکنيد به احتمال زياد همين طور برای انجام ان تنبلی خواهيد کرد. ضمنا کار مورد نظر همان کاريست که انجام ان در حال حاضر می تواند بيشترين تاثير مثبت را در زندگی مشا بگذارد. قديمی ها همچنين گفته اند: اگر قرا است دو تا قورباغه را بخوری اول ان يکی را که زشت تر است بخور!

اروس

اسپنسر جانسون رو حتما می شناسين. ادم بسیار موفق و از غول های مديريتی امريکا... اين کتابش هم جز پر فروش ترين های دنياست... در ايران پارسال با تیراژ ۲۰۰۰ به چاپ هفتم رسيد الان که بايد بيشتر شده باشه!

ali reza

حیف شد.راستی چرا کتابت را تو وبلاگت معرفی نمی کنی؟کافیه چند صفحشو را اسکن کنی و بعد پی دی اف کنی.تبلیغ خوبیه.امسال نمایشگاه نرقتم.حیف شد.

Panda

خوب معلومه چرا سانسور شده ديگه... ممکنه اين عکس با قيافه بعضی ها اشتباه بشه سو تفاهم پيش بياد...!!! (; D:

عقيق

سلام راستش منم فکر ميکنم شبيه کسی هست...والا موردی نداره خوب کاش کمی دقت بيشتری ميکردی و اون کله رو يه جور ديگه ميذاشتی...به هر حال کار جالبی نکردن و حق داری ناراحت بشی.

توسن

لابد ريشش بلنده باعث تشويش اذهان ميشه!....چه می دونم؟ لابد!